Aslında Ne Yapıyoruz?

Günden güne gelişen ve hızlı ilerleyişi bir türlü durdurulamayan, bizim bile yakalamak için çok çabaladığımız Bilişim Teknolojileri ile siz müşterilerimize gerçekten de en iyi hizmeti vermek için “haşır neşir” olmaya çalışıyoruz.

Biz işimizi yaparken zevk alıyoruz, mutluluğunuz; mutluluğumuzdur..

Eğer siz de Internet Teknolojileri dünyasında “yerim olmalı” diyorsanız, Kup”A”ile nin bir parçası olmak, kişisel becerilerinizi aramıza katılarak artırmak için aşağıdaki linkten ilgili formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.
Bekliyoruz!

Amatör ruhluyuz, genç bir kadroya sahibiz. Yeni dinamiklere hazırız! Ya Siz?.

Amatör Ruh! (99%)
Alınteri (99%)
Sistem Yönetimi (85%)
Web Tasarım (75%)
E-Ticaret (80%)
Muhasebe Yönetim (90%)
Kamera Sistemleri (90%)
Web&Mail Hosting (90%)
Ağ Güvenliği (95%)
image

Kupa Bilgisayar Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri; 2003 yılında, Türkiye genelindeki kurumsal firmalara, kurumsal bakım anlaşmaları, kişisel bilgisayar ve parçaları, çevre birim üniteleri, tüketim malzemeleri, ağ ürünleri, yazılım ürünleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin satış, pazarlama ve lojistiğini yapmak üzere kurulmuş bir işletmedir.

İşletme olarak hedefimiz sürekli değişen ve kendini yenileyen bilişim dünyasında mesleki ilkeler ışığında gelişimini kesintisiz sürdürmektir. Teknoloji dünyasının tüm yeniliklerini faaliyet alanlarımızda güncel kılabilmek ve bu doğrultuda Müşteri Memnuniyeti temel ilkelerimizden biridir.

Kurum olarak kendimize kattığımız değerlerin sadece ekonomik kalkınma değil, kurumsal ilişkilerimize de değer kattığı bilincindeyiz..

Kurumsal sürekliliğimiz bu doğrultuda, gelişimimiz bu ilkeler ve sorumluluk anlayışında sürecektir!

Bilişim Teknolojileri Kariyerinize Bizimle Başlamak İstemez Misiniz?

Donanım, Sistem Yönetimi, Sistem Güvenlik Uzmanı, Yazılım Geliştirme, Web Tasarım, Grafik/Logo Tasarım gibi alanlarda kendinizi geliştirmek, özgüven kazanmak ve ilk iş tecrübenize dinamik bir ofiste başlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.  

Neden Biz?

En başta da söylediğimiz gibi. Genç bir kadromuz var ve yeni dinamiklere açığız, özellikle de Bilişim Teknolojilerine ve Yazılımlarına meraklı olan ve bir türlü istediği çalışma ortamını bulamayan gençlerimiz; dilediğiniz uzmanlık alanında bir başlangıcı Kup”A”ile ile yapabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

10 yılı aşkın süredir kurumsal alanda müşterilerimize başlıca Alan adı ve E-Posta Barındırma | Bilgisayar Sistemleri | Ağ/Alt Yapı | Web Tasarım | Muhasebe | Güvenlik ve Danışmanlık alanlarında hizmet veriyoruz.

İş Birliklerimiz

Kupa Bilgisayar Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Microsoft başta olmak üzere bir çok önemli marka ve dağıtıcıları ile işbirliği içerisindeyiz. Bizim önceliğimiz size verdiğimiz hizmetlerde sürdürülebilirlik ve istikrardır. Bunu da işbirliği yaptığımız markalarla sizin aranızda bir köprü görevi görerek yerine getirmeye çalışıyoruz.